התאמת מוצרים ללא עלות
מקוסמטיקאית אונליין צרו קשר

  צלמו את הפנים שלכם ושלחו אותו
  אלינו לווצאפ לקבלת ייעוץ בחינם

  עשו זאת ב- 3 שלבים פשוטים

  קוסמטיקאית שלבים

  שלב 1

  צלמו בסלפי את הפנים שלכם באמצעות הטלפון הנייד

  וואטספ

  שלב 2

  שלחו את התמונה בווצאפ וקבלו את הייעוץ בחינם

  קוסמטיקאית אונליין

  שלב 3

  דברו עם קוסמטיקאית מוסמכת בווצאפ שתתאים לכם מוצרים

  איך להיראות מטופחת

  אנו נלהבים לספק שירות מותאם אישית שלא רק משחזר את שיני המטופלים שלנו, אלא גם את ביטחונם במראה שלהם. אתה תטופל באדיבות ובחמלה על ידי הצוות המנוסה והמוכשר שלנו ותוכנית הטיפול שלך תותאם לנסיבות הספציפיות שלך. .יש לנו את הטכנולוגיה והידע להחליף את השיניים שלך יום אחד, ממש כאן, עכשיו, ביום אחד.

  שתלים דנטליים הם שורשי שיניים מלאכותיים המספקים בסיס קבוע לתיקון שיניים חלופיות

  השתלות שיניים הן פתרון פופולרי וארוך טווח לאנשים הסובלים משיניים חסרות, שיניים כושלות ובעיות שיניים כרוניות בהשוואה לתותבות, גשרים וכתרים. ניתוח השתלת שיניים מציע אלטרנטיבה מבורכת לתותבות וגשרים שאינם מתאימים, ומציע אופציה לאלה חסרי שורשי שיניים טבעיים, שאינם מאפשרים בניית שיניים תותבות או גשרים לתותבות.

  שתלים דנטליים הם שיניים מלאכותיות מושרשות ממתכת או קרמיקה העשויות מתכת או קרמיקה המוחדרים בעצמות הלסת העליונה או התחתונה

  הם משמשים להחלפת שיניים חסרות כאשר אין צורך בגשרים או שיניים תותבות חלקיות. שתל הוא בורג טיטניום שרופא שיניים מחדיר לעצם הלסת ומחבר לשן או כתר תותבת.

  שתל הוא ניתוח להחלפת שן אחת או יותר כדי לספק תמיכה מספקת לעצם שתל טיטניום. עם הזמן, השתל מתמזג עם העצם בתהליך המכונה אוסואינטגרציה.

  יתרון גדול

  הוא שלשתל יש תמיכה מוצקה לשיניים החדשות שלך, אך התהליך מחייב את העצם סביב השתל להחלים. רופא השיניים שלך יכול להמליץ על שתל המאובטח באמצעות גשר קבוע, נשלף או תותבת. שתל אוסואואינטורי יכול לקחת בין שישה שבועות לשישה חודשים עד לעגן ולרפא, ובשלב זה רופא השיניים שלך ישלים את ההליך ויכניס כתר, גשר או תותבת היברידית לשיקום.

  בחולי שתל יש לבצע ניתוח שתל בהקדם האפשרי לאחר אובדן השן על מנת למנוע אובדן עצם במקום

  במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה עליך לבצע השתלות עצם קלות במקביל לפעולת השתל. אם מחלות מסוימות כגון סוכרת פעילה, סרטן או חניכיים מחייבות טיפול נוסף, ניתן לבצע השתלת שיניים להחלפת השן החסרה, הליך המכונה השתלה אוסואינטורית.

  ניתן לסווג את הליכי ההשתלה כסוג של רפואת שיניים חלופית תותבת או מלאכותית או כסוג של רפואת שיניים קוסמטית

  במהלך ההליך הכירורגי, המטופל מקבל הרדמה מקומית בכדי להקהות את אזור הניתוח, ותכשירי הרגעה אחרים עשויים להיות נחוצים לנוחות וחרדה.

  השתלים הם כיום השיטה המועדפת לטיפול באובדן שיניים מכיוון שהם פועלים באותו אופן כמו שיניים טבעיות ומסייעים לשמור על מבנה הלסת ולמנוע ניוון ואיבוד עצמות

  גישור ותותבות פותרות בעיות קוסמטיות בשיניים חסרות, אך אינן מונעות אובדן עצם. שתלים דנטליים יכולים להעניק לאנשים את הכוח והיציבות הדרושים להם כדי לאכול את המזונות שהם אוהבים וללעוס כנגד כל סיכוי להחמיץ שיניים.

  שתלים קבועים מקבלים תפקוד לעיסה נכון על ידי הפעלת כוחות טבעיים מתאימים על עצם הלסת בכדי לשמור על תפקודו ובריאותו. תנועת התותבת התחתונה מפחיתה את החזקת השתל.

  השתל מחובר לעצם הלסת באמצעות עמוד חיבור קטן, הנקרא Abutment, המחובר למוצב המחזיק את השן החדשה. כאשר הלסת מרפאת, שורשי השן, המושתלים ב יתד טיטניום קטן, גדלים ועוגנים ללסת.

  שתל בקוטר קטן

  הוא פיסת בודד מושתלת אחת הדורשת פחות עצם. גשר נתמך שתל או תותבת קבועה דומה לגשר רגיל או לתמיכה תותבת, אך שומר על שתל אחד או יותר במקום שיניים טבעיות. ניתן לחבר את הגשר עם יותר משתל אחד או לחבר אותו עם שן עם נקודת עיגון.

  במהלך הייעוץ בשלב התכנון

  רופא השיניים יבחן את חלל הפה לצורך השתלת שיניים  מחיר ויבחן מחקרי הדמיה כגון צילומי רנטגן, סרטים פנורמיים וסריקות CT. אם יש עצם מספיקה וחזקה, האתר מוכן להשתלה. כאשר החדרת השתל מוחדרים את השתל לעצם בעזרת כלי קידוח מיוחד.

  תיבת דו-שיח קופצת לניתוח השתלת שיניים פתיחת ניתוח השתלת שיניים סגירת ניתוח השתלת שיניים השתלת שיניים

  היא עמוד מתכת המחליף את אזור השורש של שן חסרה. כתר מלאכותי מונח כהרחבה של העמוד או הגבהה של שתל דנטאלי כדי לתת לך מראה של שיניים אמיתיות.

  שתלים דנטליים הם הליכים כירורגיים בהם שורשי השן מוחלפים על ידי עמודי מתכת להחלפת שיניים פגומות או חסרות

  כדי להבטיח שהשן המלאכותית תראה ותפקוד כמו אחת. מכיוון שמדובר בערימות המונחות בין הלסת העליונה והתחתונה, שתלים דנטליים משמשים כעוגן יציב לשן החלופית.

  חלק מהחולים צריכים להמתין מספר חודשים עד לשילוב השתלים לפני הצמדת השיניים החלופיות לשתלים. עבור מטופלים אחרים, ניתן להכניס את השתלים והשיניים החלופיות בביקור אחד.

  שתלים דנטליים הם השורה הראשונה באסטרטגיה לשיניים תותבות בודדות אם יחס העלות-תועלת נוח ושיעורי ההישרדות הגבוהים של השתלים

  ההשתלה שומרת על שלמות השן והאזורים הסמוכים לשיניים והוכח כי היא יקרה ויעילה יותר לאורך זמן מאשר החלפת שן חסרה בתמיכת שיניים (FPDS). עם זאת, ישנן עדויות מוגבלות לכך שאביזרי שתל בעל כתר יחיד יכולים לפעול באותה מידה לטווח הארוך כמו אביזרי תותבת חלקית קבועה (FPD).

  Cart
  • No products in the cart.