מוצרי ביופור

ביופור – Biofor היא מובילת הקוסמטיקה המדעית בארץ.

ביופור הוקמה ע”י רונית שגב, Bsc, MA, ביולוגית וחוקרת עור, העוסקת מעל עשור במחקר ופיתוח של פתרונות לעור.
החברה פיתחה תכשירים פעילים לטיפול ב:
-פיגמנטציה (כתמי עור)
-סימני הגיל
-אקנה, קומדונים ופוסט אקנה
-צלקות וחטטים
מוצרי ביופור הם מרוכזים ופעילים ביותר, ומאפשרים קבלת תוצאות בזמן קצר.

איך ניתן לקבל את מוצרי ביופור בהתאמה לעורכם?

עוברים אבחון עור מקצועי ע”י קוסמטיקאית.
ניתן לעשות זאת גם מבלי להגיע לקוסמטיקאית – אבחון און-ליין! מתקשרים אליה, עושים וידיאו-צ’אט או
מעבירים תמונות ברורות, ומקבלים יעוץ מקיף וחינמי על מצב העור. המוצרים המתאימים יגיעו עד לבית.

ביופור מוצרים Skin Active Moisturizer מכיל פפטיד פעיל המכיל צמח מרפא של סנטלה לקידום ייצור הקולגן ומכיל רכיבים משקמים כתומים כגון נוגדי חמצון לעור ושמנים צמחיים איכותיים. התוצאה היא קו טיפוח שלם במרקם קליל שקל לספוג ועוזר לעורר את תהליך ההחלמה של העור. אם אתה מרגיש שהעור שלך זקוק להתייבשות מרעננת ומחדשת, כי אם אתה רוצה להימנע מהקמט הבא, מוצרי האנטי אייג’ינג של BioFor מציעים פתרון מצוין.

אחד המוצרים האהובים עלי הוא Renew Renew. Azlite הוא מוצר המטפל באקנה בדרכים ורמות שונות, החל מאקנה צעירה ועד נגעים עמוקים ואקנה למבוגרים. זה עוזר להפחית את הפרשת השומן, מקלף, מנקז ביעילות חלב וחלב ומפחית זיהומים חיידקיים בעור.

קצף ביו הם פתרונות אקולוגיים לשריפות מוצקות ומחלקה A. קצף ביו מכיל נגזרות פלואור ו- PBT (טוקסינים מתמשכים ביו-מצטברים). לכוחות הכיבוי יש אינטרס ישיר בתכונות האקולוגיות והמתכלות שלהם. מתאים לכיבוי כיתות א ‘ושריפות פחמימנים.

ביופור

מספר המסננים ושירותי הסינון תלוי בזרימה למערכת

במהלך זמני זרימה נמוכים, מסננים מאווררים מחוץ לפעולה כדי לשמור על ביומסה בתנאים אופטימליים. לעומת זאת, מנהלים ומנהלי תאורה מבטיחים תנאים מוגדרים בבירור ותוצאות ניתנות לשחזור לאורך זמן.

יישום בהתאם להנחיות של מטפל מקצועי מוסמך

לדוגמה, אתה יכול להשתמש בו כדי לתקשר את אישיות המותג שלך או להודיע על נוכחותך באינסטגרם. אתה יכול גם להשתמש בו לקידום המוצרים וההצעות העדכניים ביותר שלך או כדי ליידע אנשים על החברה שלך.

ביופור

אם אתה מפעיל מבצעי מכירות או מוצרים עדכניים

וודא שהצוות שלך מוכן לרענן את הביוגרפיה שלך כדי לוודא שכל המידע מעודכן. ניתן לשלוח קישורים של LinkinBio לאתרי אנשים בעת קניות. אם תחבר את חנות Shopify שלך עם LinkinBio, תוכל לסמן את מוצרי Shopify בפוסטים הביו של Linkin.

בעזרת אינסטגרם אתה יכול לקבוע לאיזו קטגוריה המותג שלך נכנס

בין אם אתה מנהל מסעדה, חברת מדיה או חברת בידור. קישור פשוט של LinkInBio מעביר משתמשים לדף שבו הם יכולים ללמוד עוד, לקנות מוצרים או להשתמש בתכונה באינסטגרם. מותגים רבים משתמשים בשירותים כגון LinkTree כדי למקסם את המגבלה על קישורים בודדים ולהביא משתמשים לדפי נחיתה, קישורים לתוכן מובחר ודפי מוצר.

ביופור

יש לו גם פרופילי אינסטגרם נפרדים לבגדי הגברים ולמותגי המשנה בגודל פלוס

Colourpop Cosmetics משתמשת ב- Instagram Bio שלה כדי לשתף hashtags של מותגים כדי להזכיר למשתמשים שלה שהמוצרים שלה נטולי אכזריות והקטעים מכילים אימוג’ים חמודים של בעלי חיים.

הוא גם חוזר על היתרונות של המוצרים שלו וכולל האשטאגים ממותגים כדי להביא משתמשים לדף הבית של האתר שלו. Love Hair מקדישה את סיפוריה להדגשת המוצרים בקולקציה ונותנת טיפים כיצד לקוחות יכולים לטפל טוב יותר בשיערם. ColourPop Cosmetics מאפשרת למבקרים לדעת מי הם כשהם מוצאים אותם ב- Tik Tok, שם הם חולקים טיפים וטריקים ליופי.

מותגים מסתמכים על האשטאגים ומחקרים ליצירת סיפורים ותוכן באיכות חדשות. , המותגים הפופולריים ביותר הולכים למחקר האשטאג ויוצרים תוכן סיפור חדשותי באיכות גבוהה.

ביופור

מגבלה של 150 תווים בביוגרפיה שלך עשויה להרגיש מעט הדוקה

אך ראה בכך את ההזדמנות שלך להסביר למשתמשים חדשים מדוע עליהם ליצור קשר ולקנות את המותג שלך. עם מספר תווים יותר יעיל, קל יותר לציין עובדות טובות מספיק כדי למשוך את תשומת לב המשתמשים. אם יש לך רק קישור ב- Instagram Stories, זה יכול להיות מועיל להמיר חלקים מהביוגרפיה שלך לפרופיל כך שהוא יש קישורים המובילים משתמשים לאירועים.

המוקד של הביוגרפיה שלך באינסטגרם אמור להדגיש מדוע למשתמשים אכפת מהמותג שלך

הצעת הערך שלך, המוצרים והשירותים שלך והיתרונות הייחודיים להפיק כל אדם מקריאת הביוגרפיה שלך. אתה צריך להסביר למה לאנשים אכפת מהעסק שלך ולמה הם צריכים לעקוב אחריך.

ביופור

כולם מתעניינים בטאטה הארפר כי אכפת להם מהזמן והאנרגיה שלך

בלי קשר לגישה שבה אתה משתמש עבור הדף שלך, הסיפור שלך, או הפרסים שלך, משפט משמעותי הוא הדבר החשוב ביותר עבורך. מה שחשוב הוא איך אתה מתקשר, איך הסיפור שלך משפיע על ההחלטה של הלקוחות שלך לקנות את המוצר או השירות שלך.

ניתן להוסיף לוגו מותג

מיקומים נייחים ותמונות מוצר. עליך לשקול גם שימוש בקיצורים, גרסאות שמות ושימוש בשם המותג שלך בשלב מסוים בביוגרפיה שלך, כגון שם המשתמש שלך. בהתאם למקורות הנתונים, קבוצת היעד ומחקר מילות המפתח, אתה יודע באילו קיצורים וגרסאות שמות יש להשתמש עבור שמות המותג שלך.

First Wave מפתחת סדרת מועמדים למוצרי Metawave במעיים המעכבים מולקולות קטנות המכוונות את חילוף החומרים של תאי Th17 הגורמים למחלות

תגליות אחרונות בחילוף החומרים של תאי החיסון פתחו את האפשרות למקד מחלות המניעות לתאי החיסון לטפל במחלות דלקתיות ללא תופעות לוואי בלתי רצויות, כגון דיכוי חיסוני רחב. פירסט ווייב תקבל תשלום מקדמה של 10.25 מיליון דולר במזומן בסכום של 9.0 מיליון דולר, הסדר של 12.5 מיליון דולר ב -30 ביוני 2021, 30 מיליון דולר במניה מועדפת להמרה ומניה רגילה להמרה לאחר אישור בעלי המניות, ו -740 מיליון דולר בפיתוח פוטנציאלי ואבני דרך מסחריות. כמו גם תמלוגים בינוניים חד ספרתיים על מכירת מוצרים באינדיקציות ICI / AC / COVID-19 / GI.