דרמלוסופי – Dermalosophy

חברת דרמלוספי מביאה איתה את הפיתוחים החדישים ביותר בעולם הקוסמטיקה המקצועית.
החברה מפתחת נוסחאות, תוך ניצול פריצות דרך חדישות ומתקדמות ביותר בתחומי המדע, הכימיה וחקר עור.
מוצרי דרמלוסופי מספקים לעור את כל צרכיו ונותנים לו מראה בריא וצעיר יותר.
המוצרים מכילים ויטמנים חייונים , נוגד חמצון , חלהונים , תמציות צמחים , חומצת שומן חיונית וכמנו מרכיבים פעים וחכמים לטיפור בעור.
חומרים אלו נחקו מדעית בכדי לטפל , להבריא ולהחיות ולטפח את העור וגם הונדסו מדעית כדי להיספג בעור בקלות.

 עדן פינס  גם בחרה דרמלוסופי

מוצרי דרמלוסופי מתחילים עם כאן!!

ותמצית פירות, מושלם לאנשים עור רגיש כמוני.
nמציעה לך את הפתרונות המותאמים הטובים ביותר למותגי  מוצרי דרמלוסופי Advanced Cosmetics שלך. המצב הנוכחי של היישום דרמלוסופי Advanced Cosmetic Trademark ורשום.

שטיפת הפנים להלבנת חלב ואחריה קרם פנים עם ויטמין E וגרגירי אינדיגו. השורה השלישית היא Vanishing Cream, שבה תמציות תמציות פירות נעסות לתוך העור. לאחר פילינג הפנים, הקרם הנעלם פועל להסרת עור מת.

למרוח את קרם הזפת ולתת לו לשבת על העור מספר שעות לפני השטיפה. בספרה, ד”ר ממליצה להשתמש בחומר ניקוי פנים עדין שאינו מסיר את ה- pH מהעור.

מצב עור שאי אפשר לטפל בו במוצרים ללא מרשם הוא דרמטיטיס סבורית, והכל תלוי בחומרת המחלה שלך. טיפול ביתי נכון בשילוב עם תרופות מרשם יכול לסייע בשמירה על מצב זה.

הטיפול כולל רבים שניתן לנסות בבית לשלוט בסימנים, בסימפטומים ובהתלקחויות. דלקת עור סבורית נוטה להיות כרונית, ולכן אין אסטרטגיה לעצור את זה.

הגישה הטובה ביותר עבורך דרמלוסופי תלויה בסוג העור שלך

בחומרת מצבך וכיצד התסמינים שלך משפיעים על הקרקפת וחלקים אחרים בגוף שלך. מערכת לבקרת אקנה תוכנית טיפוח העור שגובשה על ידי רופא עור המנקה את האקנה ומונעת התפרצויות חדשות. המשך השימוש ממזער את הנקבוביות והמראה של ראשים קירחים ונקודות שחורות ומדהה את הסימנים שהותירו אקנה ישן.

כאחרונה במסכות הלבנת התפוח הירוק של קיווי, הקאולין נשאר על הפנים למשך 15 דקות. הוא מסיר עודפי שמן ולכלוך ומותיר עור רך וזוהר.

ישנם שני מוצרים אחרים בהם אני משתמש כמסיכות אנזים, אבל הגיע הזמן ללכת הביתה. אני משאיר את קו השיער הדביק על המסכה גלוי על השפתיים, זוויות העיניים והנחיריים.

בבית הספר לאסתטיקה, כשדיברנו על מחלות עור, אני זוכר שהוזכרה סבוריאה. הבן שלי סובל מצורה נפוצה של דלקת עור סבורית (כובע עריסה) מילדותי, כך שהייתי מודע לכך.