חוה זינגבוים

גורו קוסמטיקה, טיפוח והעצמה נשית, פועלת, מרצה ומעוררת השראה בקרב אלפי קוסמטיקאיות בארץ ובעולם. היא מהראשונות בארה”ב שפיתחו מחלקות דרמו-קוסמטיקה במרכזי אסתטיקה מתקדמים, לצד מיטב הפלסטיקאים, אחראית להצלחתן המקצועית והכלכלית של אלפי קוסמטיקאיות, פיתחה שיטת טיפול פורצת דרך המתבססת על תהליכים ביולוגיים של העור ומי שייבאה את התחום לישראל, בעלת חברה שפיתחה מאות תכשירים לקוסמטיקה המשווקים בהצלחה גם בארה”ב ובאירופה – ולאחרונה רשמה גם פריצת דרך עולמית עם קרם ה-PROPHECY וה-2 PROPHECY.

כבר בראשית הקריירה שלה

הקימה חוה זינגבוים קליניקה יוקרתית בארצות הברית וטיפלה בכוכבי הוליווד. מרכז ההוראה המתקדם של חוה זינגבוים בישראל פתח את מסלול הלימודים המורחב והמתקדם בעולם
לקוסמטיקאיות מתחילות: מההכשרה הבסיסית ועד התבססות בפסגה המקצועית – החל באבחוני עור, דרך טיפול והגעה לתוצאות המקצועיות ביותר,
תוך היכרות עם השיטות ועם המכשור המתקדמים בעולם.
בשיתוף עם פרופ’ אייל גור, הקימה תוכנית להעשרה רב-מערכתית לקוסמטיקאיות ולצד כל אלה
מסלול מורחב – החל בלימודי קוסמטיקה למתחילות (בפיקוח משרד הכלכלה) והכשרה מקצועית רב-שלבית
עד להסמכה, רגע לפני פתיחת הקליניקה שלהן, שיעניק להן תעודות, ביניהן P.M.E, העשרה מקצועית רב מערכתית , בוגרת קורס מכשור מתקדם.

לבדיקת יישום המוצר הונחו המשתתפים למרוח את הקרם על חמישה אזורים ספציפיים, כולל אזורי המצח, שמאל וימין, בחלק העליון של הפה והחלק התחתון שלו. הקרם נמרח בוקר וערב לניקוי עור יבש. המשתתפים הונחו גם למרוח כמות קטנה של קרם על הקמטים בכל אחד מחמשת האזורים, כמו גם על המצח, למשך שתיים עד שלוש דקות ולאחר מכן לעסות את הקרם על כל הפנים.

המוצר טוען שהוא הקרם האקטואלי הראשון שהוכח לחדור לעור שלך עם חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית ידועה ביכולתה לחדור לעור ללא הזרקה. המרכיב המיקרוני הראשון של חומצה היאלורסונית, שהודגם במחקר על חדירת עור האדם לשכבת העור הפנימית באמצעות יישום או הזרקה, פורסם בכתב העת Journal of Clinical Aesthetic Dermatology בתחילת השנה ומהפכה בתעשיית הקוסמטיקה.

חומצה היאלורונית היא מולקולת פולימר המתרחשת באופן טבעי בשפע בעור ובמפרקים. הוא מעצים את התכונות ההיגרוסקופיות ובעל יכולת לשאוב מים לשכבות האפידרמיס והעור. נתרן PCA משולב עם מולקולת HA המיקרונית כדי למשוך לחות.

זה עוזר להסיר תאי עור מתים מהשכבה הקרנית ומקל על חדירת מרכיבים רבי עוצמה אחרים לפורמולה

תיאוברומה של קקאו (חמאת קקאו) מבטיחה כי לחות העור נקשרת בשכבות העור העליונות ומסייעת בהפחתת אובדן המים הטרנספירמיאלי משכבות העור העמוקות יותר. קרם נבואה, בנוסף, מנוסח ללא חומרי צביעה, פרבנים, נתרן לוריל סולפט (SLS) ונתרן כלורי.

מוצרי טיפול באקנה של חוה זינגבוים כוללים סבוני פנים

טונרים, ג’לים פעילים בעור שמן ומים, תמציות אקנה, מסכות ניקוי, קרמים לקילוף, קרם לחות לעור שמן וגורמי הגנה. חיזוק תפקוד המחסום של העור לתמיכה בתגובה החיסונית שלו ובמאמציו להגן על העור מפני תוקפים חיצוניים ופנימיים. מבנה העור וגוון העור בריאים, חלקים, לחים וזוהרים.

מים אקטיביים טיפוליים

היא חומצה פעילה נוזלית המסוגלת להסיר את שכבת העור העליונה לייבוש אזורים שמנוניים ולמנוע צלקות אקנה. Xylinep Xyliderm (r) מרפא פצעים בעור, מפחית זיהומים חיידקיים ומאיץ את ריפוי הרקמות. מטפל באקנה על ידי ניקוי עור הפנים לקראת המשך הטיפול.

נבואה

היא טיפול ביתי במחיר סביר, לא פולשני עם חדירה אופטימלית ותוצאות מצטברות לאורך זמן. הוא מעניק לחות לעור מהיישום הראשון ללא תופעות לוואי. מוצרים מבוססי נבואה מיישמים מחקר מהפכני שבוצע על ידי הפקולטה לכימיה והנדסה של אוניברסיטת בר-אילן בישראל בתמיכת חברת Hzingboim Cosmetics Ltd. לנבואה יש טכנולוגיה חדשנית ובלעדית לטיפוח העור עם מולקולות חומצה היאלורונית מיקרוניות בכמה גדלים לחדור עמוק יותר לשכבות העור מכל מוצר קוסמטי ידוע אחר בקטגוריה שלו כיום.

צוות מדענים מאוניברסיטת בר-אילן בישראל הקדיש 7 שנים לפיתוח ושכלול קרם נבואה

קייטי ריאטה, מומחית יישומים ומנהלת אזור של חברת Derma Spark Products, החברה שהביאה לקרם נבואה לקנדה, אמרה: “דרמה ספארק מתמחה בהבאת ציוד רפואי ואסתטי איכותי וחדיש, כגון מוצרי קולגן. והתבסס על המוצרים פורצי הדרך שלנו, נבואה הושקה בשנת 2017, לאחר 7 שנים של מחקר ופיתוח נרחב, בפקולטה להנדסה, במכון לננוטכנולוגיה וחומרים מתקדמים וכימיה באוניברסיטאות בר אילן בישראל.

מוצרי הקמעונאות המקצועיים של חברת חוה זינגבוים קוסמטיקה בע”מ נמכרים בישראל על ידי יותר מ -2,000 אסתטיקאים פרא -רפואיים מוסמכים

כיום חווה זדבוים מייצגת יותר מ -150 טיפולי עור חדשניים ופורצי דרך ששמים את ישראל על מפת הקוסמטיקה. אם לא תעשה שינוי, יש לכך סיבה מהותית.

ברכת האקלים החם והשמשי והצורך שנוצר להגנה על העור היו הנהגים כוח מאחורי הפיתוח הישראלי של קו נרחב של מוצרי טיפוח העור

כל מי שניסה את מוצרי חווה זינגבוים לטיפול בהזדקנות העור ירגיש שעומק המחשבה בפיתוח הקרם ואיכות חומרי הגלם הכלולים במוצרים עושים עבודה מצוינת. זה עלול לקחת קצת זמן, אבל כשזה יקרה, תראה שינוי.

תכונות אנטי דלקתיות משמשות לעצירת דלקות וגירוי בעור

5 בשל חוסר היכולת לחדור לעור, HA מקומי מוחל ישירות על העור ונשאר על פני העור ופועל כקרם לחות על פני העור, בעוד שזריקות משמשות למתן לשכבות עור עמוקות יותר. ישנם מגוון מוצרי אנטי אייג’ינג לעור בוגר אך דרמה אלפנט הוא קרם איכותי המסוגל להסיר קמטים ולמנוע אותם.

הסרום למניעת זיהום של חוה זינגבוים פותח במהלך מגיפת COVID-19 ששינתה את העולם סביבנו. זה הפך לחלק מהשגרה שלנו בעולם החדש הזה עם מגיפה עולמית, חוסר ודאות, מתח ושינויים באורח החיים הקיצוני.

הארגון שהיא מובילה, הנושא את שמה, הוליד שני בתי ספר פורחים המציעים לחברות קוסמטיקה הכשרה מקצועית בייצור מוצרים, כמו גם מעבדת מחקר ופיתוח המפתחת מערכות המאפשרות לחומרים לחדור העור.