מוצרי קובי ברוך

אנו שמחים שבחרת להכיר את סדרת המוצרים הטיפוליים שפיתחנו עבורך – מוצרי קובי ברוך KB PURE.
מטרתנו היא להעניק לך את מגוון הפתרונות הטיפוליים לבעיות העור השונות.
הטיפול בבעיית האקנה לסוגיו, תוך כדי שימוש במגוון של תכשירים פעילים לטיפול במרכיבי המחלה בבני נוער ומבוגרים
טיפול במרקם העור, מגוון תכשירים לחידוש המבוססים על חומצות הידרוקסיות ורטינואיד
הטיפול האולטימטיבי בכתמי עור, על ידי מגוון תכשירים לטיפול בייתי וטיפולי מכון, כאשר “מינימום גירוי” יהיה החוק הראשון בהבהרת כתמים על ידי תכשירי kb pure ובשל כך ההצלחה לא תאחר לבוא
אייג’ינג ואנטי אייג’ינג, יקבלו מענה חדשני במיוחד על ידי סדרת תכשירים בהתאמה למטופל/ת, אשר יעניקו למטופל את המענה הטוב ביותר.

מוצרי KB Pure לטיפוח העור: מהפיכת הקוסמטיקה כבר כאן

בימים שבהם ישנן מגבלות שונות בעקבות הקורונה, נוצר צורך מוגבר בשירותים מקוונים במגוון תחומים – לרבות תחום האסתטיקה. קליניקה קוסמטית ייחודית בלב הארץ הצטרפה למהפכת השירות המקוונת, ולצד אבחון מדויק של עור הפנים – ניתן לרכוש גם מוצרים של מיטב החברות בתחום. חברת KB, שנכנסת לעומק העור, היא אחת החברות הללו שיוצרת מהפכה בעולם האסתטיקה עם מוצרים מותאמים אישית לכל סוג עור, עם מוצרים איכותיים שניתן להזמין אונליין.

אבחון העור: המפתח למראה צעיר יותר

נשים רבות מוציאות לאורך השנים סכומים לא מבוטלים על מוצרים קוסמטיים שונים. למרבה הצער, במקרים רבים אין תוצאות כלל בגלל שתי סיבות עיקריות: אי-אבחון של סוג העור ושימוש במוצרים שאינם פועלים בעומק העור.

כדי לטפל בבעיות עור שונות, לרבות אקנה, פיגמנטציה וקמטים, חשוב לבצע תחילה אבחון מדויק של סוג העור. בקליניקה הייחודית של מור בראל – קוסמטיקאית רפואית מזה עשור, זיהו את הבעיה, והקליניקה מעניקה כיום שירות מקוון של אבחון סוג העור. באמצעות שיחת וידאו עם קוסמטיקאית מוסמכת, את יכולה לגלות את סוג העור שלך, ולרכוש מוצרים איכותיים מבית KB שיטפלו בכל בעיה בצורה יעילה.

טיפול עור מולקולרי מבית KB Pure

חברתPure  KB היא חלק ממהפכת האנטי-אייג’ינג בישראל, עם מוצרים שהם פרי פיתוח של מחקרים מעמיקים בתחום. סדרת המוצרים מבית KB נועדה לרפא את העור מהפנים החוצה, עם תוצאות מוכחות בשטח.

המוצרים השונים מבית KB Pure מותאמים אישית לכל סוגי העור: החל מעור יבש ועד לעור מעורב. לאחר אבחון של סוג העור, ניתן להתאים לך את התכשירים המתאימים לך ביותר כדי שתיהני מהתוצאות הטובות ביותר. תוכניות הטיפול מאפשרות ליהנות מכל היתרונות של מוצרי KB, שמצעירים את העור עם כל שימוש.

מוצרי הריפוי והטיפוח של החברה מכילים רכיבים ננו-טכנולוגיים שחודרים לעומק העור ומטשטשים את סימני הגיל בצורה יעילה במיוחד. עם תכולה של מולטי-ויטמינים, נגזרות של פפטידים ונוגדי חמצון חזקים – המוצרים הופכים את השפעות הזמן ומצעירים את העור.

תכשירים מתקדמים לחידוש העור

ככל שעוברות השנים, תהליכי התחדשות העור מאטים, וכתוצאה מכך מתפתחים קמטים, קמטוטים וכתמי גיל. שימוש בננו-רכיבים מאפשר לתקן את נזקי הגיל באמצעות החדרה של חומרים שמחדשים את העור מבפנים.

הרכיבים האיכותיים במוצרים של חברת KB Pure , שכוללים בין היתר חומצות הידרוקסיות ורטינואיד, מביאים לחידוש העור באמצעות פילינג עדין והחדרת לחות עמוקה לעור. הודות לכך, מרקם העור משתנה לטובה, האקנה נעלם וסימני הגיל מאטים באופן ניכר.

המפתח להצלחה טמון באיזון בין הרכיבים האיכותיים במוצרים לצד אבחון מדויק של סוג העור. בשיתוף פעולה עם המכון של מור בראל, חברת KB Pure מציעה אבחון עור והתאמת מוצרי טיפוח לפי סוג העור.

בתקופה של חוסר ודאות, שבה לא ניתן ללכת למכון הקוסמטי בקלות, יש מכון אחד שמעניק ללקוחותיו את כל היתרונות של ביקור אצל הקוסמטיקאית מבלי לנסוע לקוסמטיקאית. כדי להעניק לעורך את שגרת הטיפוח הטובה ביותר, את יכולה ליהנות משירות אבחון של עורך באופן מקוון עם קוסמטיקאית מנוסה בעלת תואר D.M.A. בשילוב עם המוצרים המהפכניים של חברת KB Pure, את תבחיני בהטבה במרקם ובמראה של עורך תוך מספר ימים בלבד, ותיהני מעור צעיר ובריא יותר.

מאמרים נוספים