קוסמטיקאית טבעית מוצרי יופי יכולים להיות טבעוניים אם הם אינם מכילים מוצרים מן החי או מרכיבים שמקורם בבעלי חיים. אורגני פירושו שהמוצר מכיל לפחות 95 אחוז מרכיבים אורגניים או שהוא עשוי מרכיבים אורגניים, כלומר כל מרכיב הוא לפחות 70 אחוז אורגני. חותמת USDA פירושה שמוצר הוא 100 אחוז אורגני.

במוצרי יופי טהורים, המרכיבים הלא טבעוניים הנפוצים ביותר הם שעוות דבורים, דבש, לנולין וטאלון. מוצרים טבעוניים עשויים להכיל גם מרכיבים כימיים מעוררי דאגה.

ברכישה מסאנופלור, ללקוח יש את שביעות הרצון והוודאות של שימוש במוצר בעל 95% מרכיבים טבעיים ואורגניים לפחות. כל מוצרי היופי חייבים להיות נקיים מאכזריות ואסור שהם נבדקו על בעלי חיים בקו הייצור לפני שנמכרו.

קוסמטיקאית טבעית - למרות זאת

כל מוצרי Sanoflore עוברים בדיקות קפדניות כדי להיות מוסמכים אורגניים תחת תוויות צרפתיות ידועות כמו Ecocert ו- Cosmebio. המוצרים הנמכרים על ידי מלביטה נועדו לפעול היטב על העור, מכיוון שהם מוצרי יופי אורגניים, הם מספקים תוצאות יוצאות דופן. כדי להוכיח זאת, מבוצעות בדיקות שימוש והתוצאות מראות כי מוצרי האנטי אייג'ינג של מלביטה עובדים.

כל המוצרים הנמכרים על ידי מלביטה מיוצרים על ידי הטבע עצמו וללא מרכיבים סינתטיים

כל המוצרים נקיים מחומרים משמרים, חומרים, חומרים פעילי שטח, אנטי -פרספירנטים וכו '. אני אוהב את הפשטות והיעילות של המוצר מכיוון שהוא עשוי ממוצרים אורגניים, מה שגורם לי לחשוב שאני עושה הכי טוב לגוף שלי שאני יכול לדמיין מתי אני משתמש בזה.

ברגע שאתה עולה לרכבת היופי הביתית

קשה להפסיק להוציא כסף על דברים שאתה יכול להרוויח בבית. יש אוצר של מוצרי יופי וטיפוח טבעיים, שתוכלו לתבל בעצמכם במרכיבים פשוטים מהמזווה במטבח. אני כל כך אוהב את המלאכה הזו עד שהקדשתי פרק שלם בספר הבישול שלי Undiet למתכוני יופי למאכל.

ריכזנו 10 ממוצרי האיפור הטבעיים הטובים ביותר

בחרנו במוצרים אלה בגלל הדירוגים המעולים שלהם על ידי קבוצת העבודה הסביבתית (EEC). ה- EEC מעריך קוסמטיקה, מוצרי טיפוח ומוצרי טיפוח העור על בסיס הסיכונים והחששות הבריאותיים האפשריים שלהם.

על פי סקר של Harper's Bazaar שנערך בקרב יותר מ -1,000 נשים מכל הגילאים - קוסמטיקאית טבעית

הגזעים והעדות, רק 50 % מהנשים משתמשות במוצרי יופי נקיים, אך יותר מ -60 % מוכנים ללבוש כזה. עם יותר אפשרויות, אינך צריך להתרחק מהמרקחת כדי למצוא גרסאות טבעיות של מוצרי טיפוח העור שלך, איפור וטיפוח השיער האהוב עליך - ובכך אפשרויות לשטוף ירוק יותר. אתה יכול להשתמש במותגי איפור טבעיים רבים שמייצרים מוצרים עם פיגמנטים שמתיישמים ולובשים טוב יותר מהמתחרים הסינתטיים שלהם אפילו מבלי להכיר בהם כטבעיים.

למינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) אין הגדרה של המונח "אורגני"

והוא גם אינו מוגדר בחוק המזון, התרופות והקוסמטיקה הפדרלי, חוק האריזה והסימון ההוגן, בו משתמש ה- FDA כ- קַו מַנחֶה. עם זאת, יש רק מספר מוגבל של מוצרים שניתן לסווג כ"אורגני "או" ירוק ", אומר קינג. זה טוב יותר מאשר לטעון שהם מוצרים "טבעיים", אך אורגניים, "ירוקים אקולוגיים", מבצעים טוב יותר מבלי לפגוע בבטיחות.

אנשים רוצים להיות טבעיים מכיוון שהם מניחים שרכיבים טבעיים בטוחים - קוסמטיקה טבעית

אבל זה לא תמיד כך. למילה "טבעי" אין הגדרה חוקית, ולכן מותג יכול לקרוא למוצריו "טבעיים" בהגדרתו שלו. המשמעות היא שכל דבר המשווק כטבעי צריך להיות נקי ולהכיל רק כמות קטנה של מרכיבים סינתטיים או מזיקים.

אחת הטרנדים המייאשים ביותר בתעשיית היופי

היא כביסה ורודה. בספרי כתבתי פרק שלם על חברות המשווקות את עצמן כאלופות לבריאות האישה אך ממשיכות לשלב חומרים מסרטנים במוצריהן. הם דבקים במוצרים שלהם סרט ורוד ומבטיחים חלק מעורפל מההכנסות למודעות לסרטן השד, אך הם אינם רוצים לדון כיצד ניתן למנוע את סרטן השד מלכתחילה. במקום זאת, הם מסתירים את המוצרים שמאחורי טענות שיווקיות מזויפות שהם סרטים "טבעיים" או "טהורים" וורודים כדי שיראה שאכפת להם מבריאות האישה.

החיפוש אחר מוצרי יופי טבעוניים איכותיים הופך להיות קל יותר כאשר מספר קווים טבעוניים חדשים מושקים והמותגים הקיימים מרחיבים את היצעם

אם אינך בטוח אם מוצר יופי הוא טבעוני, חפש מוצר שלא נוסה על בעלי חיים או שיש לו לוגו של ארנב מקפץ כאינדיקטור פשוט.

אם אתה רוצה ששגרת היופי שלך תהיה טבעית יותר

סקירת היופי הטבעונית הזו מכסה אותך. זהו המדריך האולטימטיבי לוודא שהמוצרים שבהם אתה משתמש הם חופשיים באכזריות ושופעים מרכיבים בריאים על בסיס צמחי. אבל לא מדובר רק במשטר היופי, מה שאומר שיש עוד הרבה מה ללמוד לפני שתחליט על המראה החדש שלך.

איפור טבעי נצבע בעזרת פיגמנטים צמחיים ותמציות פירות

איפור טבעי עם מרכיבים בריאים לעור מעניק לעור שלך דחיפה בריאה בנוסף לשיפור תכונותיו. התחל במציאת תחליף טבעי לקרם ההגנה היומי שלך, סבון ידיים, קרם גוף, חומר ניקוי ודאודורנט.

עלינו לומר שבעוד שאנו אוהבים את תוכן השורש, אנו לא מתלהבים מדי מהפריסה והתגרות המתמדת כדי להירשם לתוכנית נקודת השורש.

מוצרים לחידוש תאי העור בטיפול פילינג במכון לקוסמטיקה טבעית

למרות שהמושג “פילינג” נשמע כטיפול שנעשה באמצעות חומרים חזקים או כאלה שיש בהם חומצות כימיות, גם קוסמטיקאית טבעית, מטפלת בפילינג העשוי מחומצות טבעיות, אשר לרוב מיוצרות מתמציות של פירות. בדרך זו, עור הפנים אינו נפגע והטיפול גורם לחידוש תאי העור ולמראה רענן וגמיש. אצל כל מכון יופי בבעלותה של קוסמטיקאית טבעית, תוכלו למצוא מוצרים טבעיים לעור , כמו שמנים ארומאטיים שהם מזוקקים מתמציות של פרחים וצמחים המכילים תכונות של חומרים פעילים וחיוניים לבריאות העור. שמנים אלה, מסייעים בזרימת הדם, בניית קולגן וחידוש ושיקום של תאי העור.

עמודי קוסמטיקה מובילים

קניית מכשיר לייזר להסרת שיער

לייעוץ ראשוני ולקביעת תור מלאו פרטים עכשיו

נשמח לראותך

https://delif.co.il/wp-content/uploads/2020/04/woman.jpg
https://delif.co.il/wp-content/uploads/2020/04/model-2911363_640.jpg
https://delif.co.il/wp-content/uploads/2020/04/facial-treatment.jpg