קוסמטיקאית רפואית בראשון לציון - בזמן שהם מתרגלים במרפאות, בתי חולים ודרמטולוגים רפואיים, אסתטיקאים יכולים גם לעבור הכשרה מיוחדת, כגון שימוש בלייזרים לטיפולים בעור והסרת שיער. אסתטיקאים רפואיים חייבים ללמוד בבית ספר לקוסמטיקה או לקוסמטיקה ולקבל רישיון ממלכתי לאחר סיום הלימודים. אולם הכותרת עלולה להטעות מכיוון שאין דרישות להכשרה רפואית.

על פי נתוני הלשכה האמריקאית לסטטיסטיקה לעבודה (BLS) קוסמטיקאית רפואית בראשון לציון

משרות פנויות של מומחים ועיסוקים בעור, כולל אסתטיקאים רפואיים, צפויות לגדול מ -2018 ל -2028 ל -11,800 משרות, ולהוסיף 1,800 משרות חדשות. קוסמטיקאיות מועסקות לעתים קרובות בספא ובסלונים, אך הן יכולות לעבוד גם במשרדי עור כדי להציע טיפולי עור שאינם רפואיים ותהליכי ייפוי כדי לגרום ללקוחות להרגיש טוב יותר במראה שלהם או בכדי להשיג מראה מסוים. קוסמטיקאיות משתמשות בידע שלהן על מחלות עור על מנת לחות ולקלף את עור לקוחותיהן וליישם קרמים, ג'לים וטיפולים נבחרים.

ישנם מגוון טיפולים ומוצרים המשמשים להגנה על העור מפני מפגעים סביבתיים ולהילחם

קווים עדינים, קמטים, גוון עור עמום ולא אחיד. להלן מתוארים טיפולי פנים שונים בפירוט רב יותר, אך גם טיפולי גוף כגון קרצופי מלח וסוכר, לחות, עטיפות גוף להרזיה, טכניקות להסרת שיער כגון שעווה והברגה כמו כמו גם טיפולי ידיים ורגליים להצערת העור מבוצעים על ידי הקוסמטיקאיות. קוסמטיקאיות מציעות גם שירותי הרפיה כגון עיסויי פנים ללקוחות שרוצים להתפנק.

קוסמטיקה

היא לימוד טיפולי יופי הכוללים ציפורניים, טיפוח שיער, סטיילינג, יישום איפור, טיפוח העור ועוד. אסתטיקה היא ענף של קוסמטיקה, והאסתטיקאים עובדים לא רק בשיטות טיפוח העור שלהם, אלא גם בתחומים אחרים. הטכניקות בהן משתמשים קוסמטיקאיות כוללות ריפוד פנים, עטיפה, פילינג, שעווה, ניקוי נקבוביות, עקירה וקילוף כימי.

אסתטיקאים רפואיים עובדים במרפאות, שיטות עור, בתי חולים, ספא ומרכזי סיעוד. קוסמטיקאיות משתמשות במרכיבים טבעיים, כימיקלים ומכונות מיוחדות לביצוע טיפולים, נותנות הנחיות לגבי טיפול לאחר וממליצות על מוצרים ללקוחותיהן.

הפן הקליני של הקוסמטיקה הרפואית

 ישנם קוסמטיקאיות שלמדו את הקוסמטיקה הפארה רפואית שהן אף מסייעות בטיפולים של רופאים פלסטיים,
מה שקוסמטיקאית רגילה, אינה יכולה לבצע.
קוסמטיקאית רפואית בראשון לציון  לומדת זמן רב יותר ואף עוברת התמחות בתחום.
הקוסמטיקה הרפואית, כוללת טיפולי הזדקנות העור. מדובר על מענה ארוך טווח ולא על טיפולי פנים סטנדרטיים.
באמצעות טיפולים רפואיים קוסמטיים לעור הפנם, ניתן להימנע מטיפולים פולשניים כגון ניתוחים פלסטיים למתיחת עור הפנים
שעליהם אחראית ובעלת הסמכה מיוחדת רק קוסמטיקאית רפואית בראשון לציון  ניתן למצוא מכשור שבהן משתמשות קוסמטיקאיות פארה רפואיות, אשר מכשור מיוחד זה, בולל נאנו טכנולוגיה ותחומים קליניים וכימיים אחרים.

אסתטיקאים רפואיים עובדים תחת פיקוח של אנשי מקצוע רפואיים

כדי להציע ללקוחותיהם שירותי טיפוח עור. קוסמטיקאים אינם מבצעים הליכים קוסמטיים ועליהם להחזיק ברישיון אסתטי תקף ממדינה. על מנת להפנות למומחה לטיפוח העור, יש לקבל רישיון קוסמטיקה מוועדת קוסמטיקה ממלכתית ולעבור את הבדיקה הנדרשת.

פרקטיקה דרמטולוגית יכולה להעסיק מנתח קוסמטי לטיפולי פנים ולהמלצות טיפוח העור

מטופל יכול להתחיל לראות רופא עור שיעריך ולטפל באקנה ומצבי עור אחרים, ולאחר מכן יפנה לרופא מנתח קוסמטי שיטפל בהם, כגון טיפולי פנים. ייתכן שיהיה צורך גם בקוסמטיקאיות במכוני ספא ובספא בכדי להציע שעוות פנים, ניקוי נקבוביות וטיפולי פילינג.

לרופא עור לצורך הערכה וטיפול

בעוד שמנתחים קוסמטיים עובדים לעתים קרובות באזור בריאות או סלון, ניתן למצוא אסתטיקה רפואית גם במשרדי מנתחים פלסטיים ובמרכזי שיקום. בנוסף לסייע לאנשים להתמודד עם בעיות קלות כגון עור יבש וכתמי שמש, הם יכולים גם לעבוד עם אנשים המתמודדים עם מצבי עור חמורים יותר, טראומה, טיפול לאחר צריבה וניתוחים קוסמטיים.

למרות שיש חפיפות רבות בין מקצועות האסתטיקה לרפואה

ישנם כמה הבדלים חשובים שצריך לקחת בחשבון, כולל דרישות רישוי, הכשרה, משרות ופוטנציאל שכר. כשאתה שוקל קריירה רפואית או אסתטית, כדאי שתבין טוב יותר את הדרך המוצעת ואת התפקידים והחובות הכרוכים בקריירה.

קוסמטיקאית

היא סוג של קוסמטיקאית, שכפי שהשם מרמז, מתמקדת באיך העור שלך נראה ומרגיש. סוגים מסוימים של אסתטיקאים רפואיים עובדים בבתי חולים ובמתקני שיקום ומסייעים למטופלים המחפשים עזרה במראה החיצוני או בהתמודדות עם מחלות או טראומות.

כיום ישנם יותר מ -60,000 אנשי מקצוע בתחום האסתטיקה בארה"ב

בין היתר הודות לבייבי בום המזדקנים המחפשים טיפולים לא פולשניים שיעניקו להם מראה צעיר, והביקוש גדל בקצב גבוה מהממוצע. הם מתמחים בטיפולים קוסמטיים לעור. אסתטיקאים (גם אסתטיקאים כתיב) אינם רופאים אלא מבצעים טיפולי עור קוסמטיים כגון פילינג כימי לפנים ושטחיות, טיפולי גוף ושעווה.

לייעוץ ראשוני ולקביעת תור מלאו פרטים עכשיו

נשמח לראותך

https://delif.co.il/wp-content/uploads/2020/04/woman.jpg
https://delif.co.il/wp-content/uploads/2020/04/model-2911363_640.jpg
https://delif.co.il/wp-content/uploads/2020/04/facial-treatment.jpg